Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na auto

Autor Koncová
Předmět Příspěvek na auto
Dotaz Zdravím pane Krása chtěla bych se zeptat měl by zeť nárok na příspěvek na auto má ZTP/P příspěvek na péči 3stupne.jesli má význam si vůbec o příspěvek žádat děkuji za odpověď a krásný zbytek dne...

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

pokud má Váš zeť postižené nohy a nemůže chodit do schodů, dojde jen krátkou vzdálenost, tak by měl mít nárok na příspěvek na nákup motorového vozidla. Žádost se podává na ÚP, ke kterému spadáte.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.