Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na auto

Autor jaroslava
Předmět prispevek na auto
Dotaz

Mam nejakou nadeji na prispevek na auto.  jsem parkinsonicka  vymena obou kycelnich kloubu vlevo revize+debridement tep coxae i.sin. potom vlevo  provedena   reimplantace. tezka gonartroza  s planem implantce  nahrad obou kolen prave rameno konfigurace pohyb v rossahu 0-80 a dale bolestiva abdukce.operacni zakrok zrusen a odlozeno na neurcito z duvodu omezene mobility. nutnost chuze o frncouzkych holi v levo ohrozeni integrace jiz revidovaneho kycelniho kloubu  veskere  vetsi staticke i dynamicke zatizeni nemozne                        dekuji spozdravem  Jaroslava 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jaroslavo,

pokud k chůzi používáte francouzské hole a máte průkaz ZTP, tak podle mého názoru, máte nárok na příspěvek na nákup motorového vozidla.  

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.