Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

PŘISPĚVEK NA AUTO

Autor MARTA
Předmět PŘISPĚVEK NA AUTO
Dotaz DOBRY DEN PANE CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT MAM NAROK NA PŘÍSPĚK NA AUTO SIN MA PĚT ROKUNEUJDE 50METRU A MA STŘEDNĚ TĚŽKOU RETARDACI ALE NENÍ VILOUČENA AŽ TĚŽKA IQ MA KOLEM 35 TAK TO MA PSANY OD PSICHOLOGA NAVÍC MA TĚŽKOU HYPERKINETYCKOU PORUCHU SEBEPOŠKOZOVANÍ MA ČTVRTY STUPEN PNP .DĚKUJI ZA ODPOVĚD NAVŠTÍVILA SEM POSUDKOVYHO A PTALA SEM SE ZDA MA NAROK SIN NA MOTOROVE VOZIDLO S DUVODU RETARDACE IQKOLEM35 ALE NELZE PŘESNĚ URČIT PRO NESPOLUPRACI POSUDKOVEJ LEKAŘ MI ŘEKL ŽE IQ35 NESPLNUJE PODMÍNKY NA AUTOMIL O PŘISPĚVEK ALE JA MU ZDURAZNILA ŽE JE PSANY ŽE NELZE URČIT O JAKY STUPEN IQ PRO NESPOLUPRACI PROSÍM PORADTE MI DĚKUji PANE KRASO VY STE MI ODPOVĚDĚL DĚKUJI ŽE SI MAM POŽADAT MAM TEDY NA TO NAROK U RETARDACE SINA STŘDNĚ TĚŽKA AŽ TĚŽKA IQ KOLEM 35 ALE NELZE URČIT JAKA PRO NESPOLUPRACI NA JAKYM ZAKLADĚ MA NAROK NA AUTO

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marto,

na tuto otázku jsem Vám již odpověděl. Požádejte si na Vašem ÚP o příspěvek na nákup motorového vozidla, ale uveďte především jeho tělesné postižení.

S pozdravem

Václav Krása

Vážená paní, 

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se neustálým snižováním státní podpory, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.