Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na auto

Autor klara
Předmět prispevek na auto
Dotaz Dobry den.mam takovej dotaz.jak je s prispevkem na auto,je to cele postavene na hlavu.kdyz dite nema tezkou retardace tak nema narok na prispevek ale do spec.skoly dojizdit musi za kazdeho pocasi a pritom nema imunitu.tak jestli budou nejake zmeny v zakone.pripadne komu muzu napsat. jeto absurdnidrabek znicil vse na co sahl.dekuji klara

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kláro,

bohužel to tak je, že příspěvek na nákup motorového vozidla je přiznáván u dětí, které mějaí středně těžkou nebo hlubokou mentální retardaci. je velmi pravděpodobné, že tato věc se zatím dít nebude. Pokud budete mít sílu a chuť, můžete napsat paní ministryni MÜllerové. ludmila.mullerova@mpsv.cz.

S pozdravem Václav Krása