Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na auto

Autor libor
Předmět prispevek na auto
Dotaz

Dobry den pane Kraso,mam na vaz dotaz  jestli jeste plati prispevek na auto a jestli se vyrizuje jako minuly rok na uradu prace a kolik cini tento prispevek jsem drzitelem ztp 3.stupne invalidity dekuji za kladne vyrizeni me zadosti prijemny den a naschledanou pane Krasa s pozdravem Libor Malik

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Malíku,

nevím na co se přesně ptáte. Pokus se ptáte na příspěvek na mobilitu, je vyplácen dále a nemusíte se o nic starat. Pokud máte na myslí příspěvek na nákup motorového vozidla tak se proti roku 2012 nic v této věci nezměnilo.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane,

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.