Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek na auto

Autor Ilona Drtilova
Předmět příspěvek na auto
Dotaz dobrý den chci se vás zeptat jestli musím vrátit příspěvek na auto když auto musím prodat ze zdravotních důvodů nemůžu využít. Děkuji za radu příspěvek jsem vám poslala

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Drtilová,

pokud neuplynula ještě doba, na kterou byl příspěvek poskytnut, tak musíte vrátit adekvótní část přiznaného příspěvku. Záleží na tom, kdy Vám byl příspěvek přiznán. Pokud to bylo již po 1. 1. 2012, je příspěvek přiznáván na 120 měsíců, tudíž musíte vrátit za ty měsíce, které budou zbývat do 10 let.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji