Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek auto i úprava/chci odstoupit-dodatek

Autor pavla
Předmět příspěvek auto i úprava/chci odstoupit-dodatek
Dotaz Ke svému dotazů jsem zapomela sdělit, že firma aby se nátlakem domohla vraceneho DPH, začala vyhrožovat že udělala chybu a fakturu kterou nám vystavila na úpravu auta měla být fakturou za auto, že úpravu na níž jsme cerpaly příspěvek nedělala, oznámí to úřadu a příspěvek budeme muset vrátit. Mohlo by toto nastat? To si vystavují faktury jak se jim hodí? Na faktuře je i rozpis všech prací a vín našeho vozu. Za jejich případnou "chybu"precinemuzeme platit. Firma má opravdu vyderacske praktiky. Děkuji pavla

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlo,

nejlépe by asi bylo, abyste se dohodla s ÚP, že jste narazila na podvodníka, celý příspěvek vrátila a požádala znova. Autobazar nemá nárok na vrácení DPH, protože tuto daň musí odvést. Naopak Vy máte, při nákupu auta, nárok na vrácení DPH z rozdílu cen nákupní a prodejní.

S pozdravem Václav Krása   

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.