Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prispevek na auto

Autor jaroslava
Předmět prispevek na auto
Dotaz

Pane Kraso uz jednou  jste mi odpovidal na tento dotaz, V cera jsme   byli s manzelem zadat na urade o prispevek na 1  auto  spolecne  bylo nam receno ze si musime koupit auto kazdy vzlast   kdy jem se ohradila tim ze at mito daji pisemne  ze jsem svam mluvila tak pracovnice bratila list ze se jeste musi na to zeptat aze mi ve stredu zavola  jsem zvedava kdy tak jesli se muzu i nadale na vas obratit      dekuji   spozdravem     Jaroslava                                                       JSEM RADA ZE JSTE TU PRO  NAS.                    

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jaroslavo,

je to samozřejmě nesmysl, na co byste měli dvě auta. Budu rád, když mě budete informovat jak vše dopadlo.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, když mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji