Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

peníze na nákup vozidla

Autor renata vrtná
Předmět peníze na nákup vozidla
Dotaz

Dobrý den,

 chci se zeptat, jesliže mi na uřadě přislušnou častku odsouhlasi,  ja si tyto peníze půjčím aniž bych počakala na hotovost z uřadu a auto si koupím , tak  jestli mi peníze pošlete i na můj soukromý ůčet po doložení zaplacené faktury, nebo pouze na učet autosalonu, ve kterém si auto pořídím.Děkuju Vrtná

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vrtná,

příspěvek na nákup motorového vozidla je vyplácen žadateli na účet. Takže si lze teoreticky půjčit na nákup auta. Jen upozorňuji, že musíte mít alespoň rozhodnutí o výši přiznaného příspěvku.

S pozdravem Václav Krása