Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor ALEXANDR
Předmět Nový dotaz
Dotaz VAŽENY PANE MAM NA VAS DOTAZ ŽADAL JSEM PŘISPĚVEK NA AUTO V TISKOPISE BYLO JEN UVEDENO KOLIKRAT A KAM SE SINEM DOPRAVUJU MĚL JSEM UVEST I DUVOD PROČ ŽADAM NEBO STAČILO TO CO JSEM NAPSAL JEDNÍM SLOVEM AUTOMOBIL UŘEDNICE MI ŘEKLA ŽE TO STAČI ALE JSEM NA POCHYBACH POBYRAM PNP VE ČTVRTEM STUPNI NA SINA A MA PRUKAZ ZTP/P MĚ SE JEDNA JEN O TO ZDA JSEM TŘEBA NEMĚL UVEST DUVOD MÉ ŽADOSTI ŽE JSE DOPRAVUJU SE SINEN K LEKAŘUM.JA SEM JEN UVED DO KOLONKY AUTOMOBIL A NIC VIC A JEN SEM NAPSAL KOLIKRAT MĚSIČNĚ DO KOLONKY?PROSÍM PORADTE DĚKUJU MOCKRAT

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Alexandře,

tento údaj můžete do žádosti doplnit, ale je lépe napsat, že jezdíte prtavidelně k lékaři, do školy, za kulturou a podobně.

S pozdravem Václav Krása