Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Neubauerova
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobry den p.Krasa.Chtela jsem se zeptat letos mame zadat o prispevek na motorove vozidlo na uradech nam rekly,ze nemame narok az za 10let?a to tech 10let mam maminku nosit na zadech?jak se da bojovat Proti tomu hloupemu cloveku,ktery toto pro postizene pripravil?Dekuji vam predem za vasi odpoved s uctou Neubauerova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Neubauerová,

pokud jste žádala o příspěvek na motorové vozidlo před 5 lety, tak budete moci opět požádat. Pravděpodobně v dubnu vstoupí v účinnost změna zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek OZP, která umožní, aby u příspěvků, které byly poskytnuity před 31. 12. 2011 byla zpětně navrácena 5letá lhůta.

S pozdravem Václav Krása