Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Marie
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den chtěla bych se zeptat,jestli probíhá kontrola auta,na které byl přiznán příspěvek na zakoupení.Děkuji za Vaši odpověď,Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

nemám představu, jakou kontrolu máte na mysli. Jediná povinnost, která je kontrolována, že příjemce příspěvku nesmí auto prodat po dobu 7 let, jinak by musel adekvótní část příspěvku vracet. Kontrola, zda je auto používáno pro OZP je velmi obtížné. Pokud by nebylo používáno pro tuto přepravu, tak příjemce dávky má možnost podat stížnost na ÚP.

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji