Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor tana
Předmět Nový dotaz
Dotaz dobry den,p.Kraso zadali jsme na u.p.prispevek na por. motoroveho vozidla a k soudu sem podala navrh na schvaleni pravniho jednani za nezletelou (dcera ma 7)sepsanou J.Žižkou na vasich strankach jenze přislo ze soudu odmitnuti s tím ze neobsahuje právni jednani(kupni smlouvy zadosti a jine navrhy)o ktereh ma opatrovnicky soud rozhodovat.tak jakou kupni smlouvu mam jim dat kdyz nemam koupene auto ze teprve podavame zadost na u.p.nejhorsi je to ze na urade nikdo neporadi jak sepsat co tam mam prilozit.bylo mi receno ze prispevek mi daji bez souhlasu soudu a zeda lhutu az 5 mesicu na vyzizeni souhlasu a ze budou radi kdyz potom im reknu kde a co jsem podavala dekuji moc tana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Táňo,

pan doktor Žižka je s Vámi již v jednání, zavolá Vám dříve než v 18 hodin, protože on má pracovní dobu do 16 hodin. V informaci pana JUDr. Žižky je uvedeno, že k návrhu soudu musíte mít příslušné doklady. Těmi základními doklady jsou samozřejmě osobní doklady, ale také proforma faktura (předběžná) eventuelně návrh kupní smlouvy. Prodejci tyto smlouvy dělají.

S pozdravem Václav Krása