Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor lucie
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso.Hrozně mě to mrzí jestli nějak otravuji nebo tak ale už si nevím rady. Už po třetí mi bylo zamítnuto ztp, s tím že ujdu prý 200 metrů a vše zvládám a pán doktor mi dokonce řekl že když mám nemocná záda u míchy padám s toho na zem že to nemá nic s tím společné. Je mi 18 let a já nemůžu už ani chodit a oni řeknou že jsem normalní a to ževůbec není poznat že mám achondroplazii. Už si nevím rady ale vzdávat to nechci . Prosím o radu. :-(

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

je nezbytné, abyste postupovala podle správního řádu. To znamená, pokud Vám je žádost o průkaz ZTP zamítnuta, musíte se do 15 dnů odvolat. Pokud neuspějete s odvoláním, tak do dvou měsíců můžete podat správní žalobu na krajský soud.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz