Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

formulař

Autor Šárka
Předmět formulař
Dotaz

Dobrý den,potřebovala bych poradit.V roce 2007 mi byl přiznán příspěvek na automobil,který jsem však v roce 2011 vrátila/adekvátní část/,protože jsem auto musela prodat pro poruchovost.Letos chci zažádat o nový příspěvek,ale nevím co mám napsat  do formuláře je tam psáno:Byl mi v minulosti poskytnut příspěvek na pořizení mot.vozidla  ......NE       .....ANO   DATUM........

Když uvedu rok 2007,tak nebudou vědět,že už závazek mám ukončen v roce 2011,kdy jsem se z úřady finančně vyrovnala/vrátila jeho část/.Prosím o radu.Šárka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šárko,

musíte napsat po pravdě, kdy Vám byl příspěvek na uto poskytnut s tím, že tam uděláte poznámku, že jste v roce 2011 (přesné datum) vrátila adekvotní část příspěvku. V takovém případě můžete požádat o nový příspěvek na nákup motorového vozidla.

S pozdravem Václav Krása