Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dva vozy

Autor Petra
Předmět dva vozy
Dotaz Dobrý den, máme schválený další příspěvek na zvláštní pomůcku, již máme vybraný i vůz, dnes ho budeme i kupovat,nebude problém, že se mi ještě nepodařilo prodat vůz stávající, také z příspěvku na zvláštní pomůcku? resp, že budeme mít dva vozy.I když ten bude napsán na syna ZTP/P

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Petro,

pokud oba vozy nejsou napsané na syna, tak by to asi neměl být problém, i když ÚP by možná mohl požadovat prodej vozu, který byl koupen z příspěvku v předchozím období.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji