Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz ohledně žádosti na příspěvek na mot.vozidlo.

Autor Jan.
Předmět Dotaz ohledně žádosti na příspěvek na mot.vozidlo.
Dotaz Dobrý večer, mám dotaz ohledně příspěvku na mot.vozidlo,který jsem dostal v r.2005 a v r.2010 jsem dostal na opravu vozidla a ptám se,protože jsou s autem opět potíže,jak a za jakých nejlepších podmínek o příspěvek zažádat? Děkuji a přeji pěkný večer Jan.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane,

protože jste obdržel v roce 2010 příspěvek na opravu motorového vozidla, tak o nový příspěvek můžete požádat až v roce 2015, po 5 letech. V případě, že byste vrátil adekvótní část poskytnutého příspěvku v roce 2010, mohl byste požádat dříve.

S pozdravem Václav Krása