Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ na příspěvek

Autor Jaroslav
Předmět DOTAZ na příspěvek
Dotaz Letos jsme čerpali příspěvek na osobní automobil.Bohužel po dvou měsících se vyskytla závada v motoru. Můžem dostat příspěvek na opravu? Nebo příspěvek je buď na nákup NEBO jen na opravu? Jánský

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jánský,

příspěvek na opravu motorového vozidla již není. Musíte si opravu vozidla zaplatit sami nebo můžete automobil prodat, ale potom vrátit téměř celou částku, která byla poskytnuta. V takovém případě, pokud byste vráli uvedenou částku, můžete požádat znovu a zakoupit nový vůz.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji