Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na prispevek - zvl.pomucku - motorove vozidlo

Autor Martina Sveda
Předmět dotaz na prispevek - zvl.pomucku - motorove vozidlo
Dotaz Dobry den pane Krasa, prosim,muzete mi poradit,kdy si muzu opet zadat o prispevek pro syna na motorove vozidlo,zadost jsem podavala 13.4.2012.Kdy mohu zase zadost podat?Dekuji a preji krasny den.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Svedo,

 žádat o příspěvek může Váš syn opět po 7 letech, t.j. v dubnu 2019. Pokud byste žádali dříve, museli byste vrátit příspěvek za měsíce, které by chyběli do dubna 2019.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.