Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Petra
Předmět dotaz
Dotaz

dobrý večer p. Krása, chtěla bych se zeptat, podávám si žádost na úp o schválení příspěvku na koupi auta, je možné si auto koupit dříve, než mi bude příspěvek schválen? Peníze bych si půjčila od známé a potom jí to vrátila z příspěvku. Auto potřebuji co nejdříve a na vyřízení příspěvku se déle čeká. Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Petro,

v zásadě to možné je, ale musíte předložit doklad o koupi auta. Auto musí být koupeno buď přes bazar a nebo od registrovaného prodejce.

S pozdravem Václav Krása