Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Abrahamová
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den už jsem vám jednou psala ohledně auta které jsme zakoupili v březnu 2009 a v lednu 2013 nám schořelo.nyní jsme obdrželi dopis že máme zaplatit 23 800kčchci se jen optat zda musíme peníze zaplatit aby jsme neměli nějaké nepříjemnosti a nebo zda můžem počkat ten rok a zažádat si potom o příspěvěk na auto aniž by jsme tu částku splatili předem děkuji Abrahamová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Abrahamová,

pokud jste dostala z ÚP vyrozumění, že máte vrátit adekvótní část, tak Vám doporučuji tak učinit. Pokud byste tak neučinila, bude Vám narůstat penále a zhoršila byste si možnost o požádání přiznání příspěvku v březnu 2014.

S pozdravem Václav Krása