Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

auto jde do deditstvi

Autor pokuta dusan
Předmět auto jde do deditstvi
Dotaz dobry den prosim o radu zakopil jsem pro druzku auto na ktere dostala prispjevek.bylo mi receno ze auto pujde do deditstvi.zena mela ekxekuce ktere splacela z duchodu.problem je v tom ze cera je ztpp.a 14let.ja jsem sni zil 26let a nebyli jsme manzele.auto bylo zakopeno v 23.12.2015 a umrti zeny bylo 2.1.2016 nahle.potrebuji poradit jak stoho ven auto potrebuji pro ceru nema narok na prispjevek stredni tezka mentalni retardace od raniho veku. cekam na vasi odpoved pokuta

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dušena,

automobil zakoupený z příspěvku na nákup motorového vozidla je vždy v majetku osoby, které byl příspěvek přiznán. Myslím si, že v této věci nemůžete dělat nic. Vůz bude v dědictví po Vaší družce a pokud jsou v dědictví dluhy, bude cena vozu určena k sanaci dluhů. Vy nemáte žádný právní titul, abyste mohl do této věci právně vstoupit. Je mi to líto.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.