Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

auto - zamítnutí

Autor Eva
Předmět auto - zamítnutí
Dotaz Vážený pane Kráso, omlouvám se, že ještě píšu. Psala jsem o zamítnutí auta na manžela. Máme ještě jeden dotaz. Dneska nám nabídla manželova maminka, že nám na auto půjčí peníze než bude schválený příspěvek z odvolání, který pak vrátíme mamince.. Je to možné to udělat tímto způsobem?? Bydlíme v panelovém domě a byla zamítnutá i plošina současně s autem. K lékaři dojíždíme a máme atipický vozík je širší a všude se nevejdeme zejména do autobusu, výtahu a některé dveře. Děkuji za radu. Přeji krásný den Eva Pecháček

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pecháčková,

je možné koupit auto dříve, ale mělo by to být ve stejném roce, kdy je vůz koupen a zároveň přiznán příspěvek na nákup motorového vozidla. Po přiznání příspěvku odevzdáte na ÚP kopii faktury za nákup auta. Jen upozorňuji, že to auto musí být napsán na osobu, která žádá o příspěvek na nákup motorového vozidla.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji