Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Ztráta nového průkazu ZTP

Autor Jan Dvořák
Předmět Ztráta nového průkazu ZTP
Dotaz Dobrý den p. Kráso, rád bych se zeptal, jak je to v případě ztráty nového průkazu ZTP. Předchozí průkaz mi byl přiznán trvale. Jak je to s vydáním náhradního průkazu do doby vydání plastového? Dostanu nějaký dočasný, nebo mám do doby vydání plastového smůlu? Děkuji, s pozdravem J. Dvořák

Odpověd na dotaz:

Vážený pan Dvořáku,

doporučuji Vám, abyste se okamžitě obrátil na Váš úřad práce a požádal o vystavení nového průkazu s tím, že jste jej ztratil. Pravděpodobně budete muset vyplnit nějaký formulář a dodat novou fotku. ÚP by měl asi vystavit úřední doklad o vlastnictví průkazu, ale podrobnosti nevím.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.