Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP/P

Autor Miroslav Kovac
Předmět ZTP/P
Dotaz

Dobry den mam mensi problem 14 ledna mi zkoncil prukaz ztp/p zadal jsem o prodlouzeni uz ale v zacatkem prosince 2011 a dnes uz je brezen a stale nic a nikdo mi nic neposlal jak to vypada, vim ze stim je ted docela velkej problem jenom bych chtel porait co mam delat a kam se mam obratit nebo jestli se tento problem vubec resi. Predem dekuji s pozdravem Miroslav Kovac

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kováči,

to je opravdu problém. Doporučuji Vám, abyste si zašel na Váš ÚP, zeptal se co je s Vaší žádostí. Pravděpodobně budete muset si podat novou žádost. Doporučuji, abyste jí podal hned, ale pošlete jí doporučeným dopisem, nebo jí podejte v podatelně úřadu.

S pozdravem Václav Krása