Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztpp

Autor pavel šmíd
Předmět ztpp
Dotaz Dobrý den pane precedo sem těžký diabetik prvního stupně a požádal sem o průkaz ztpp,a chtěl nich se zeptal jeslí mám na to nárok nebo ne.pan procesor mi říká že je to závazná nemoc a riziková mislite že je tam naděje na to uznání nebo ne a ma to pak cenu se odvolat nebo ne? Děkuji předem za odpověď pavel....

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Šmíde,

obávám se, že pokud nemáte problémy s chůzí, případně Vám nemoc nepostihla zrak, tak pravděpodobně nebudete mít nárok na průkaz OZP.

S pozdravem Václav Krása