Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP-nová žádost

Autor Tomáš Pfeifer
Předmět ZTP-nová žádost
Dotaz

Vážený pane Kráso,

moje správní žaloba proti přiznání jen TP byla rozsudkem soudu zamítnuta. Nehodlám to ale vzdát, a rád bych se Vás zeptal, zda je správný postup, podat na ÚP novou žádost o OZP, nebo je lepší jiný postup.

Děkuji Vám za odpověď,

s pozdravem Tomáš Pfeifer

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pfeifere,

samozřejmě, že je možné podat novou žádost a pokud neuspějete, tak je možné podat odvolání. Možná by bylo dobré zkusit v tomto případě místo správní žaloby podat rozklad na MPSV ČR, o kterém rozhoduje přímo paní ministryně na základě doporučení zvláštní komise.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji