Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztp a ztp/p

Autor daniel recman
Předmět ztp a ztp/p
Dotaz

Dobrý den,momentálne bydlím na SK,ale jsem občanem CR s magistrátní adresou.byli mne priznány duchody jak v SR tak v CR.Na uzemi SR mne vystavili a dali ZTP/P.Chci jsi požádat i CR o ZTP/P,postačí zaslat na príslušný urad posudky a dokumenty které vystavila SR anebo bude CR zahajovat nový proces proverování? tím myslým,jsou posudky a záver dostatečné pro CR?

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Recmane,

ÚP zahájí určitě správní řízení a budete nově posouzen posudkovým orgánem v ČR, protože posudková kritéria nejsou stejná pro přiznávání průkazu OZP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji