Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztp

Autor michaela somolova
Předmět ztp
Dotaz

dobry den mam jeste jeden dotam kkdyz my konci ztp 3.4 mohusi zadist dodat uz tet v unoru .Protoze my na urade rekli ze nemohu 3 mesice predem jakto bylo do posud ale zesi novou zadost o prodlozeni prukazu mohu podat az 1dubna do vyrizeni zadosti tera budu bez prukazu ztp je tomu tam dekuji za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Somolová,

podejte si žádost o prodloužení platnosti průkazky hned teď a pošlete ji doporučeným dopisem a nebo ji dejte přes podatelnu. pracovníci ÚP nemají pravdu.

S pozdravem Václav Krása