Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztp

Autor jirka
Předmět ztp
Dotaz

Dobry den pane Krasa. Dnes mi prislo z krajskeho uradu zamitave stanovisko ohledne odvolani k ztp podle ktereho jsem pohybove tezce postizen,ale pak zase nejem a nakonec jsem osoba tezce poztizena ale na ztp nemam narok.jsem 1r.po tep p. kyc.kloubu a na2 operaci 2 kycle v poradniku .Na usneseni je ze platnost posudku je k 31.5.2014a ze se proti tomuto rozhodnuti  o odvolani nejde odvolat. Co dal mam si dat novou zadost k okresnimu uradu kdyz se mi zhorsuje muj zdrav. stav. dekuji za vasi odpoved a preji hezky zbytek dnesniho dne jirka.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

doporučuji Vám ještě podat žádost na MPSV ČR o tzv. přezkumné řízení. Stačí když napíšete krátký dopis, že žádáte o přezkum řízení Vaší žádosti o průkazku ZTP s tím, že pošlete kopii obou rozhodnutí. Stačí obecná adresa: MPSV ČR, Na Poříčním právu 2, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása