Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztp

Autor Jan Balcar
Předmět ztp
Dotaz Dobrý den chtěl bych se optat když mám epilepsií a důchod 1stupeň zda mám nárok na kartu ZTP nebo nikoliv děkuji za odpověď s pozdravem Balcar

Odpověd na dotaz:

Vážený/á pane/í Balcare,

přiznání ID I. stupně ještě neopravňuje přiznání průkazu OZP. Jedná se o zcela jiné posuzování. Ve Vašem bych Vám doporučil, abyste si o průkaz pořádal.


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.