Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Žádost o prodloužení ZTP

Autor Pechálová Iveta
Předmět Žádost o prodloužení ZTP
Dotaz

dobrý den,podala jsem si žádost o prodloužení průkazky ZTP 19.3.2009 a odpověď mi přišla až tento týden 18.9.2009,že mi ho prodloužili.Chtěla bych bědět jestli dostanu celý příspěvěk na benzín,tak jako minule?Zažádala jsem si o prodloužení včas a není přece mojí vinou,že mi odpověděli tak pozdě.  Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pechálová,

příspěvek na provoz motorového vozidla byste měla dostat celý. Pokud byste měla problém s příspěvkem můžete se na mně opět obrátit.

S pozdravem Václaav Krása