Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Vyřízení průkazu OZZ

Autor Eva
Předmět Vyřízení průkazu OZZ
Dotaz Dobrý den, prosím můžu si sama zažádat o vystavení průkazu OZZ?....Marodila jsem půl roku, nyní jsem půl roku na ÚP, kde mě posílají, ať si tento průkaz vyřídím. Prosím ¨, jak mám postupovat? Děkuji Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

máte na mysli pravděpodobně průkaz OZP(osoby zdravotně postižené). O ten si musíte samozřejmě požádat sama, a to na formuláři, který najdete na adrese www.mpsv.cz. Žádost se podává na Úřadu práce. Doporučuji poslat doporučeným dopisem nebo přes podatelnu Úřadu práce a nechat si vystavit potvrzení. Součástí žádosti by měla být také zdravotní zpráva od ošetřujícího lékaře.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji