Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Výměna průkazů ZTP

Autor Prachař Miroslav
Předmět Výměna průkazů ZTP
Dotaz Vážený pane Krása , obracím se na Vás s prozbou o radu ohledně výměny průkazu ZTP který vlastním po prodělané moskové mrtvici, platnost průkazu neomezena,průkaz je formátu O.P Prosím vás protože jak je v naší zemi milým zvykem tak dotčené osoby se obyčejně dozví o změnách v poslední chvíli a pak rychle v těžkem stresu jsou nuceny jednat.Nezlobte se že Vás s tímto obtěžuji a že vás okrádám o čas, ale úřednice na našem UP mně údajně nemůže informovat protože nemá související informace. Zůstávám s pozdravem Prachař M. starobní důchodce.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Prachaři,

Váš průkaz ZTP platí až do 31. 12. 2015, takže tuto věc bude řešit až v roce 2015.

S pozdravem Václav Krása