Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyhrazené stání pro ZTP

Autor E. Novotná
Předmět vyhrazené stání pro ZTP
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,
máme problém, který neumíme vyřešit, tak bych Vás chtěla požádat o radu. V našem městě u vlakového nádraží je 1 stání pro ZTP zdarma. Bohužel na něm trvale parkuje člověk, který vlastní ZTP a  zřejmě bydlí v okolí. Výsledkem je, že vozíčkáři nemají možnost zaparkovat nikdy. Co s tím, kam se máme obrátit pro pomoc.
Předem děkuji za radu a přeji krásné dny. Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Novotná,

doporučuji Vám, abyste se obrátila na majitele pozemku u nádraží. Bude to buď město, nebo SŽDC - Správa železiční dopravní cesty. Požádejte je o rozšíření počtu vyhrazených míst pro OZP. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.