Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Velké poděkování - ZTP/P

Autor Petr
Předmět Velké poděkování - ZTP/P
Dotaz Moc Vás zdravím, chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaší rychlou a hlavně účinnou pomoc při řešení mého problému s výměnou ZTP/P. Celá věc je již k mé spokojenosti vyřízena. Věc se měla takto: V púátek mi volala vedoucí ponbočky ÚP Praha 4, že jsem podal tu námitku prostřednictvím Vás a že se koukali do šanonu a hle - dokument se opravdu zázračně objevil!! Je to totiž tak, že je to stejný papír, jako mám já (rozhodnutí), ale oni mají jesště jeden papír a to je Posudek, který jsem vůbec doba neměl. Teď uý ho mám, protože jsem si ho nechal okopírovat, kdyby příště něco....Takže mě pozvali na dnešek, přišel jsem s tím vyplněným formulářem na výměnu průkazky a vše proběhlo dobře, byla to jína, mladá paní (nebo slečna) a byla velmi ochotná a milá. Takže do 14 dní mě průkazku vyrobí a vyzvou mě k předání. Jsem moc rád, že vše dobře dopadlo a že mám konečeně v ruce doklad, že mám průkazku opravdu trvale. Jesště jednou, děkuju za pomoc. ¨Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, když mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.