Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

třetí zamítnutí ZTP

Autor Sirotek Jan
Předmět třetí zamítnutí ZTP
Dotaz

            

                      Dobrý den pane Kráso,

  prosím Vás,dnes jsem byl na UP,si přečíst posudek od PK.Opět mi PK již po třetí zamítla ZTP.Dvakrát na okrese a jednou v Plzni,paní mi řekla že až přijde rozhodnutí,tak do 15dnů se mohu  odvolat.Musím se odvolat nebo můžu podat žalobu ke krajskýmu soudu vPlzni.Jinak ta to zá  ležitost trvá od podání na prodloužení ZTP 23.4.2012.Ukončení ZTP byl 4.5.2012.Koncem dubna      jedu na kontrolu C páteře¨(obratle 1,2,3.)MR,CT bylo provedeno toho 4.5.12.Pokavaď bude špa        tná,tak mi čeká operace.Předem děkuji za radu.                                                                                                                                              S pozdravem sirotek.     

              

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Sirotku,

nejprve je třeba se odvolat a to prostřednictvím ÚP k MPSV ČR, odbor odvolacích agend, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása

 

Vážený pane, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.