Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

skonceni platnosti ztp

Autor Valerie
Předmět skonceni platnosti ztp
Dotaz

Dobrý den, chtela bych se zeptat,jak bych mela postupovat,kdyz mi za tyden konci platnost ztp prukazky.Mám čekat na vyzvani od socialniho odboru, nebo se mam sama obratit na příslušný odbor. Mám obavu, jakým zpusobem bude probíhat případné prodlouzeni prukazky.Děkuji za odpoved. 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Valerie,

doporučuji Vám, abyste se okamžitě dostavila na odbor sociální péče Vaší obce s rozšířenou působností a požádala o prodloužení průkazky. Je však možné, že úřad bude mít tendenci průkazku Vám případně neprodloužit.

S pozdravem Václav Krása