Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

rada na ztp

Autor fojtik jaroslav
Předmět rada na ztp
Dotaz važeny pane Krasa .prosim o radu jak postupovat dal o přiděleni ztp . Krajsky sociani uřad na odvolani - ke kteremu už nelze odvolat-si vyžadal dokumentaci ale NOVE zdravotni problemy nebral v uvahu . muj zdravotni stav se velmi zhoršil . změnil jsem ošetř.lekaře ale soc.uřad rozhodoval podle stare dokumentace asi z roku před 2014 . podle meho usudku kraj. soc. uřad vubec novou dokumentaci nečetl a rozhodl podle stare dokumentace . uřad mi přiznal jen prukaz TP .PROSIM o radu . děkuji Fojtik

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Fojtíku,

máte možnost podat ještě správní žalobu, která se podává ke Krajskému soudu. U této žaloby se neplatí žádníé poplatky a není třeba advokát. Důležité je, abyste napsal, že posuzující orgán nevzal v úvahu zhoršení Vašeho zdravotníhio stavu při žádosti o průkaz ZTP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji