Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

rada

Autor Jana Bukovská
Předmět rada
Dotaz Dobrý den. pane Krása zažádala jsem si o průkaz s možností parkování u domu. Důvod... boleti páteře(posun obratle o 13mmm operace by snad snížila bolestivost,ale způsobila nehybnost) Astma 2 stupně a angina pectoris. Byl mi přiznán průkaz TP což situaci neřeší,má smysl se odvolat,je nějaká šance?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bukovská,

pokud nemáte vážné problémy s chůzí, tak se obávám, že Vaše odvolání nemusí být úspěšné. Tím Vám samozřejmě nechci říci, abyste se neodvolávala, ale vycházím ze zkušeností, které jsou s přiznáváním průkazu OZP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji