Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prukazka

Autor ivona
Předmět prukazka
Dotaz

Dobry den važeny pane Krasa,prosim o vysvětleni,ma dospěla dcera 20 let,její iq je nižži než 50,mame ještě prukaz ztp/p ,pnp je ve II.stuni.Take je zbavena svepravnosti v plne miře. Po novemu bude mit tedy prukazku ztp ,už se nebere  ohled jako to byvalo,že iq pod 50 mel přiznán prukaz ztp/p.Na internetu jsem to nikde nemohla najit.    Přeji vam hodně sil do dalši takto prospěšné prace,kterou věnujete lidem s postiženim   

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivono,

ve Vašem případě by se nemělo nic měnit. Pokud dceři nekončí průkazka ZTP, tak ji bude platit minimálně do 31. 12. 2015.

S pozdravem Václav Krása