Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Průkaz ZTP,dálniční známka,nákup nového auta,příspěvek na benzín...

Autor Krejčí Karel
Předmět Průkaz ZTP,dálniční známka,nákup nového auta,příspěvek na benzín...
Dotaz

Dobrý den,zajímá mne,zda mám po obdržení průkazu ZTP a cedulky do auta v květnu 2015 jízdu po dálnici povolenu bez dálniční známky,jak je to  i v případě příspěvku koupi nového auta,využitím příspěvku na benzín...?

S pozdravem děkuji Krejčí.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Krejčí,

pokud máte průkaz ZTP a parkovací průkaz, tak jste osvobozen od dálničních poplatků v ČR. Při přiznání průkazu ZTP máte nárok autopmaticky na příspěvek na mobilitu. Příspěvek na nákup motorového vozidla není přímo vázán na průkaz ZTP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji