Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prukaz ZTP

Autor Roman Jordan
Předmět Prukaz ZTP
Dotaz Dobry den prosim o radu jestli mam narok ziskani prukazu ZTP.Mam tri roky castecni invalidni duchod - 1.stupen--Lekarska zprava-nemocnice Homolka-PRAHA.C patere znamky osteochondrosy v etazi C3/C4,zly vertebrogenni alg.syndrom siji,s iritacne zanikovym korenovym syndromem C4 1.dx.Dekuji za odpoved a radu s pozdravem Roman Jordan.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jordane,

nejsem posudkový lékař a tudíž nedokáži na Vaší otázku odpovědět. Pokud Vám zdravotní postižení působí značné pohybové potíže, mohl byste o průkazku požádat.

S pozdravem Václav Krása