Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prukaz ztp

Autor kohoutkova hana
Předmět prukaz ztp
Dotaz Dobry den,chtela bych se ještě zeptat,za jak dlouho po zamitnuti prukazu ztp mohu znova zažádat?Dnes jsem se dozvěděla,ze nejen ,ze ji odebrali ztp a dali tp, ale musíme vrátit i parkovaci kartu.Proste jsme uplne bezradni.A pani na socialce dodala..ja vam to rikala,nemeli jste zadat.Priserne jednani.Dekuji za odpověď Kohoutkova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kohoutková,

doporučuji, abyste požádala o průkaz ZTP po 6 měsících a odůvodnili to zhoršením zdravotního stavu Vaší dcery.

Je dobré mít také nové zdravotní vyšetření.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.