Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

průkaz ZTP

Autor Liška Antonín
Předmět průkaz ZTP
Dotaz Dobrý večer pane Krása, obracím se na Vás s dotazem. Na odvolaní k MPSV mi byl přidělen průkaz ZTP. Na ˇUřadě práce mi sdělili,že obdržené Rozhodnutí ještě není podklad k podání žádosti o vydání průkazu ZTP,ale,že musím čekat,než se celý spis vrátí zpět,nabyde po 15 dnech právní moci a nejdříve po 21 dnech přijít žádat o průkaz. Domníval jsem se,že stačí,když předložím rozhodnutí. Vydání průkazky ZTP ÚP,jaká je pak lhůta,než ji ÚP vystaví. Děkuji Vám za srdečně za odpověd. Lišková manželka(zplnomocněnec)

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Liško,

samozřejmě, že to je obstrukce úřadu, ale v zásadě mají pravdu. Musí počkat na spis, aby měli ověřené údaje pro zadání výroby průkazu.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.