Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prodloužení ZTP

Autor Lechnerová
Předmět prodloužení ZTP
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,dne 31.12.2013 mi končí platnost průkazu ZTP,před týdnem jsem doporučeně poslala žádost o prodloužení platnosti průkazu ZTP,ale bylo mi písemně sděleno že nelze žádat o prodloužení průkazu ZTP .Zaslali mi tiskopis na novou žádost .Co mám nyní dělat.Děkuji Lechnerová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lechnerová,

zákon stanoví, že v případech, kdy končí platnost průkazu OZP, je nezbytné podat novou žádost. proto Vám nezbývá nic jiného než tiskopis vyplnit a poslat doporučeným dopisem na ÚP.

S pozdravem Václav Krása