Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

příspěvek mám na něj nárok ???

Autor Richard
Předmět příspěvek mám na něj nárok ???
Dotaz

Dobrý den ,dne 7.5.2011 jsem měl moto nehodu kde jsem utrpěl i mimo jiné zlomenunu kotníku a talu prodělal jsem již 6 operací a nakonec sem přišel o hybnost -déza hlezna a talu   + zevní fixator. bez Francouzkých holí se ani nepohnu chci se zeptat jestli mám nějaký nárok na NĚCO ? příspěvek na péči či kartu na parkování dnes mě propustily do domácího léčení a sem tak trochu v pasti sám si neodnesu ani hrnek s čajem a přemýšlím jak dál  Děkuji za všechny vaše rady  . Jsem osvč a pobírám nemocenskou o PID jem žadál ale zamítnuto   s pozdravem Richard

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Richarde,

doporučuji Vám požádat na úřadu práce o průkazku ZTP. Pokud Vám bude přiznána mohl byste požádat o příspěvek na mobilitu a také o parkovací průkaz.

S pozdravem Václav Krása