Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

poradna

Autor viera pluhackova
Předmět poradna
Dotaz dobry den pane krasa potrebovala by som poradit ,mam syna po auto nehode od 95 roku do 2O12 mal prukaz ZTP a po roku 2012 podle nase vlady je uplne zdrav aj na to ze ma invaliditu 7O procent uz 2 roky se odvolavame ale vzdy to rozhodnou od stola este ani jednou ho nevolali pred komisi a nik se ani na neho nepodival jak je schpen jen kvoli tomu je jezdi na kole za cerni kone ved je mlady ma iba 32 roku a potrebuje spolecnost do prace ho nikde nechcu lebo je postizenej. Děkuji za kladné vyřízení Pluhackova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pluhačková,

doporučuji Vám podat novou žádost o průkaz ZTP. Pokud se žádostí neuspějete, doporučuji Vám, po případném neúspěšném odvolání, podat správní žalobu, která se podává ke krajskému soudu. Žalobu je potřeba podat do 60 dní, po doručení rozhodnutí o zamítnutí odvolání. Neplatí se u ní poplatky a ani Vás nemusí zastupovat advokát.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/