Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrání ZTP

Autor Květa
Předmět odebrání ZTP
Dotaz Vážený pane Krása, na vaší radu jsem se odvolala,jelikož mi neprodloužili průkaz.Před dvěma dny jsem tedy byla u komise na odvolání.Tam jsem se dozvěděla,že je to tedy moc mrzí,ale i když dost kulhám,občas používám berli,mám za sebou od dětství mnoho operací,nyní TEP,na druhou čekám,tak nemám nárok.Prý jsem moc pohyblivá.Jenže já mám hypermobilitu,což je prý paradoxně výhodou.Ale že mám bolesti,navíc mi při operaci porušili nerv k palci,který mám nyní na půl ochrnutý,tudíž mi to také ztěžuje chůzi nikoho nezajímá.Kde je nějaká spravedlnost? Moc děkuji za vaší odpověď.S pozdravem Květa

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

teď muséte zabojovat. Podejte odvolání na MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása