Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

odebrani ZTP

Autor vera
Předmět odebrani ZTP
Dotaz

dobry den pane krasa obracim se na vas jsem v invalidnim ducodu 8 let pred 3 lety mi odebrali ZTP nejsem pry tak nemocna nemohu vyuzivat ani invalidni mista k zaparkovani jsem po transplantaci ledviny jezdim casto do prahy na kontroli nejde my o prispevek na benzin ale o vyuzivani dalnice dalnicni znamky nejsou zrovna levne dekuji vam vera z ltm

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Věro,

nezbývá Vám nic jiného, než si o průkazku opětovně požádat a pokud neuspějete se žádostí, můžete se odvolat ke krajskému úřadu. Žádost o průkaz ZTP se podává na odboru sociální péče Vaší obce s rozšířenou působností.

S pozdravem Václav Krása